Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


Úvod » Bezchlórová starostlivosť

Bezchlórová starostlivosť

 

 Starostlivosť o vodu vo vírivke, swim spa alebo bazéne je možné realizovať viacerými spôsobmi. Na trhu je dnes veľa prostriedkov určených na starostlivosť o vodu. Nebudeme tu teraz hodnotiť ich kvalitu. V zásade máme tieto možnosti výberu prostriedkov na starostlivosť o vodu.

 

Môžu to byť agresívne prostriedky na báze chlóru, brómu alebo aktívneho kyslíka či tzv. bezchlórové prostriedky, ktoré sú určené na starostlivosť o vodu vo vírivkách, swim spa a bazénoch.

 

Okrem toho nám v starostlivosti o vodu pomáhajú ozonátory, UV lampy či ich kombinácie. Aj keď majú tieto metódy vysokú účinnosť, predsa len musia byť dodávané aj iné prostriedky na starostlivosť o vodu.

My sme vsadili na bezchlórové prostriedky, ktoré sú šetrné k nášmu zdraviu a životnému prostrediu. Vybrali sme pre vás len to najlepšie z najlepšieho, čo v súčasnej dobe svetový trh v bezchlórovej starostlivosti ponúka.

Vybrali sme pre vás produkty Aqua Excellent, ktoré riešia starostlivosť o vodu najkomplexnejšie, najúčinnejšie, najefektívnejšie, najšetrnejšie a najzdravšie ako je to len možné. Vo vode ošetrenej produktami Aqua Excellent budete v bezpečí.

Veríme, že aj vy si produkty Aqua Excellent obľúbite a budete nimi nadšení a maximálne spokojný.

Dávkovanie len raz za týždeň a voda vo vašej vírivke, swim spa či bazéne bude čistá a zdravá ako horský prameň!V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 
alebo na info@virivkysaunybazeny.sk!

 


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Cena 49,90 EUR
Cena 49,90 EUR


Cena 39,00 EUR

novinkaCena 39,00 EUR
Cena 169,00 EUR

novinka


novinka